Нові унікальні пропозиції від АГСОЛКО

Компанія «АГСОЛКО Україна» вивела на український ринок вже цілу низку сільськогосподарської та іншої техніки різних брендів. В більшості випадків така техніка швидко знаходить свого споживача і користується великим попитом. Цього року ми також порадуємо сільгоспвиробників своїми новинками.

Нові унікальні пропозиції від АГСОЛКО

Насамперед повідомляємо, що Компанія «АГСОЛКО Україна» стала ексклюзивним імпортером тракторів Changfa. Перші з моделей даного бренду були представлені на українському ринку в 2021 році, а саме моделі CFH1604 (160 к.с.) та CFJ2004 (200 к.с.).

У поточному році модельний ряд тракторів Changfa суттєво розширений, у продажу з’явилася модель CFF1104 (110 к.с.), замовлені й плануються до замовлення наступні моделі: CFG1404 (140 к.с.), CFJ2204 (220 к.с.), CFK2404 (240 к.с.) та CFL2604 (260 к.с.).

Таким чином, у 2022 році році в Україні буде представлено 7 моделей тракторів Changfa в діапазоні потужності від 110 к.с. до 260 к.с.

  • Усі трактори Changfa оснащені двигунами Yuchai з турбіною та інтеркулером з паливною системою Євро 3 від BOSCH, що робить їх тяговитими, енергоощадними та ефективними;
  • Усі трактори Changfa оснащені реверсивними синхронізованими трансмісіями з ходозменшувачем на 24х24 (110 к.с. та 140 к.с.) або 32х32 (160 к.с. і вище) передач з діапазоном швидкості від 0,25 км/год. до 39 км/год., що дає змогу використовувати трактори для широкого кола завдань;
  • Усі трактори мають потужну навіску категорії 2 та 3, усі моделі, починаючи з CFG1404 (140 к.с. і вище), оснащені електронною системою управління, навіскою від BOSCH Rexroth та роздільною гідравлікою з окремим гідробаком та трьома або чотирма парами гідравлічних виходів;
  • Щоб забезпечити максимальну ефективність, усі трактори Changfa постачаються на український ринок з максимальним пакетом баластування, що робить їх одними з найважчих в кожному з сегментів і з оптимально підібраними типорозмірами шин, у тому числі радіальними (для моделей 240 к.с. та 260 к.с.);
  • Зрештою, усі трактори Changfa виконані в сучасному дизайні й оснащені тихими та комфортними кабінами, які створюють оператору зручності на рівні, що наближається до машин преміум класу.
  • Висока якість тракторів Changfa підтверджується подовженим до 2-х років гарантійним терміном.
  • Компанія АГСОЛКО забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування тракторів Changfa через мережу власних сервісних центрів у більшості регіонів України.
002

Після тривалої перерви на український ринок повернувся один із провідних турецьких виробників сільгосптехніки – компанія Ozdoken, офіційним дилером якого стала компанія АГСОЛКО. Компанія Ozdoken має давню історію виробництва сільгосптехніки (з 1976 р.) і є одним із перших у Туреччині виробників сівалок. На сьогодні це сучасне підприємство зі штатом 180 працівників, що має 4 виробничих локації з високим рівнем оснащення технологічним обладнанням для виробництва сільгосптехніки – верстати з ЧПУ, плазмові та лазерні розкрійні верстати, зварювальні роботи, порошкове фарбування – саме таким обладнанням постійно насичується це сучасне виробництво. Компанія також має потужний R&D центр, де проводяться дослідження, випробування та запровадження нових продуктів.

Продуктовий ряд включає в себе сівалки точного висіву, зернові сівалки, пасивні та активні просапні культиватори, дискові борони, глибокорозпушувачі. Компанія є одним із лідерів турецького ринку, особливо в частині сівалок точного висіву, які є ключовим продуктом для Ozdoken. До 30% продукції постачається на зовнішні ринки, в тому числі на ринки Східної Європи, Африки, Південної Америки, Куби й навіть Китаю.

Сівалки точного висіву виробляються за європейською технологією з сошниками анкерного або дискового типу, з одночасним внесенням добрив і без, у навісному й в причіпному варіантах, від 2 до 8 рядків. Доступна велика кількість варіацій та модифікацій стосовно типів рам, комплектації сошників, оснащення для внесення різних добрив, різні монітори контролю висіву тощо. Серцем сівалки є вакуумний розподільчий механізм, який забезпечує відмінну точність розстановки насіння в борозні. Завдяки наявності патентованого подвійного селектора, оператор має можливість налаштувати сівалку так, щоб уникнути пропусків та двійників. Компанія Ozdoken постійно вдосконалює свою продукцію й на сьогодні має 25 патентів на різні конструктивні рішення в сівалках.

Механічні навісні зернові сівалки також виробляються за європейською технологією, тому забезпечують велику точність висіву і є універсальними машинами, вони забезпечують широку варіацію норми висіву в межах від 1,5 кг/га до 400 кг/га й доступні в типорозмірах від 2,5 м до 4 м, із внесенням міндобрив чи без. Дані сівалки є доступним рішенням якісного висіву зернових та дрібнонасіннєвих культур в агрегатуванні з тракторами невеликої потужності. Сівалки можуть оснащуватися різними типами сошників (анкерні, одно-дискові, дводискові), системою внесення добрив із можливістю зміни пропорції розподілення бункера під різну ємність зерна/добрив, мають точну систему розподілення зерна/добрив за допомогою регульованих котушок, сошники можуть комплектуватися різними варіантами фінішних знарядь – прикочуюче колесо, граблини, загортачі.

У продуктовому ряду компанії також є зернова сівалка No-till із шириною захвату до 3,5 м з можливістю внесення міндобрив.

Просапні культиватори лапові, що можуть обробляти від 2 до 8 рядків з міжряддям від 45 см до 90 см, можуть мати фіксовану або складану раму, з можливістю внесення добрив чи без, мають вибір різних робочих органів.

Просапні культиватори фрезерні в якості робочих органів використовують горизонтальні фрези з глибиною обробітку до 10 см. Випускаються машини як із унесенням добрив так і без, з шириною захвату до 4,8 м та шириною секції 30см/50см/70см на міжряддя 45см/50см/70см/ 75см/90см

.

Ґрунтообробна техніка представлена короткими дисковими боронами (лущильниками) з шириною захвату від 2,4 м до 6 м, чизельними розпушувачами, що працюють на глибину до 30 см та глибокорозпушувачами до 7 лап, що працюють на глибину 45 см.

Для українського ринку найбільш цікавими є 2 останніх типи машин, адже вони мають менші порівняно з європейськими та американськими аналогами витрати потужності на 1 лапу, що дозволяє виконувати розущільнення ґрунту тракторами меншої потужності.

Також найближчим часом на ринок виводитиметься агрегат для полосового обробітку ґрунту (Strip-till).

003
Рекламодавці останнього номеру