№1-2022

У номері
МеханізаціяЕкскаватор для господарства: як вибратиЕкскаватор для господарства: як вибрати
Критерії вибору екскаватора для виконання підсобних та будівельних робіт в аграрному секторі.
МеханізаціяНові унікальні пропозиції від АГСОЛКОНові унікальні пропозиції від АГСОЛКО
Компанія «АГСОЛКО Україна» вивела на український ринок вже цілу низку сільськогосподарської та іншої техніки різних брендів. В більшості випадків така техніка швидко знаходить свого споживача і користується великим попитом. Цього року ми також порадуємо сільгоспвиробників своїми новинками.
Обов’язковий елемент: мілке боронування та закриття вологи ранньої весни.Обов’язковий елемент: мілке боронування та закриття вологи ранньої весни.
Осінь 2021 року та зима 2022 року показали себе досить непогано в плані опадів. Ми поки що не знаємо, як розвиватимуться погодні умови в березні-квітні, проте точно знаємо, що в поле потрібно буде зайти в оптимальний час і здійснити найбільш актуальні агротехнічні операції, залежно від ситуації. До таких безумовно належить мілкий обробіток ґрунту із застосуванням легких спеціалізованих борін.
Зернові технологіїTORNUM REX: Сушарки з інтелектомTORNUM REX: Сушарки з інтелектом
Осінь 2021 року вчергове нагадала аграріям про те, що рентабельність у рослинництві залежить не лише безпосередньо від вирощування врожаю, але й післязбиральної доробки зерна. Через фактично триразове зростання вартості природного газу та обмежену продуктивність регіональних елеваторів, чимало господарств зазнало відчутних збитків.
Фермеру на заміткуГотуємо насіння до весниГотуємо насіння до весни
Оптимальні підходи до протруєння посівного матеріалу ярових культур
Новітні технологіїУніверсальні ангари від «Волинської фондової компанії»Універсальні ангари від «Волинської фондової компанії»
Як в СТОВ «Імені Шевченка» вирішили питання із тваринницькими приміщеннями та складами.
Лідери ринку Директор компанії «ЮГЕЛЕВАТОР» Олександр Дехтяренко: ми можемо реалізувати весь комплекс послуг для клієнта «під ключ» Директор компанії «ЮГЕЛЕВАТОР» Олександр Дехтяренко: ми можемо реалізувати весь комплекс послуг для клієнта «під ключ»
Компанія ТОВ ТД «ЮГЕЛЕВАТОР» належить до провідних гравців елеваторного обладнання на ринку України. Упродовж понад двох десятків років роботи спеціалісти компанії збудували та увели в експлуатацію понад 500 об'єктів по всій території України та за її межами.
Марек Ружняк, власник компанії Mzuri: Я просто фермер!Марек Ружняк, власник компанії Mzuri: Я просто фермер!
Марека Ружняка знають чи не всі українські аграрії. Імпозантний, завжди доброзичливий керівник компанії Agro-Land Group, проводить в Україні, вочевидь, стільки ж часу, як і в рідній Польщі. Пан Марек майже бездоганно спілкується українською, так само як англійською та німецькою, що дає йому змогу спілкуватися з фермерами без перекладача.
Зернові технологіїЩо потрібно врахувати при будівництві зерносховищаЩо потрібно врахувати при будівництві зерносховища
Як показують тенденції останніх років, власне зерносховище разом із зерносушаркою перетворюються чи не в найвигіднішу інвестицію в рослинницькому бізнесі. Тисячі вітчизняних невеликих та середніх господарств і досі перебувають у залежності від комерційних елеваторів, логістичних проблем та цін на природний газ. Тому навіть скромне за обсягами власне зерносховище дозволить істотно підвищити ефективність роботи агрокомпанії.
МеханізаціяРозкидач міндобрив KVERNELAND EXACTA TL GEOSPREAD: сильна основа та широкі можливості!Розкидач міндобрив KVERNELAND EXACTA TL GEOSPREAD: сильна основа та широкі можливості!
В сезон-2022 року «Волинська фондова компанія» входить в статусі офіційного дилера техніки KVERNELAND. Якість сільгоспмашин компанії не потребує особливої реклами і сьогодні KVERNELAND справедливо має статус одного із найкращих виробників у сегментах обробітку ґрунту, сівби, захисту рослин, внесення добрив та ін.
Механізація44,5 тисяч тюків за сезон!44,5 тисяч тюків за сезон!
На полях СТОВ «Україна» чотири нові прес-підбирачі MASSEY FERGUSON RB 4160 V продемонстрували, якою має бути сучасна кормозаготівельна техніка
Помилки при будівництві елеваторів: краще вчитися на чужих!Помилки при будівництві елеваторів: краще вчитися на чужих!
Саме так вважає Богдан Дудар, керівник представництва KMZ Industries на Західній Україні. В публікації він зібрав найбільші помилки, які зустрічаються при зведенні комплексів, і згрупував їх за етапами будівництва: проєктування, вибір ділянки, вибір обладнання, вибір виконавців робіт і часу будівництва. Тож озброюйтеся історіями з життя і порадами від практика: аби убезпечити майбутнє будівництво і закласти експлуатаційну ефективність свого об’єкта вже зараз.
МеханізаціяНезамінний інструментНезамінний інструмент
Як показала себе фронтальна косарка MASSEY FERGUSON DM 306 FP на полях СТОВ «Україна»?
МеханізаціяЯку техніку бажано придбати у сезоні-2022Яку техніку бажано придбати у сезоні-2022
Ясна річ, що технологія вирощування сільгоспкультур та відповідний набір техніки в кожному господарстві свої. Тому навряд чи можна надати якісь загальні рекомендації чи когось повчати, як краще працювати… Зовсім ні – наш аграрій сам знає, що треба робити. З іншого боку, ми не могли обійти увагою окремі моменти, котрі гостро проявилися впродовж останніх років. Тому все ж порадимо звернути на них увагу під час розробки стратегії розвитку агровиробництва в новому сезоні.
МеханізаціяЗа прямим призначенням. На що слід звертати увагу при виборі просапної сівалки.За прямим призначенням. На що слід звертати увагу при виборі просапної сівалки.
До посівної лишилося ще достатньо часу, аби встигнути обновити технічний арсенал господарства. Хоча це слід було зробити ще восени, але так виходить не завжди. Якщо класичний передпосівний культиватор чи зубову борону можна взяти буквально «сьогодні на завтра», то до такого архіважливого агрегату як сівалка вимоги в кожного фермера особливі. Довго потрібно вибирати, а тоді ймовірно ще й чекати. Тому часу гаяти не можна.
Фермеру на заміткуДодана вартість зберігання картопліДодана вартість зберігання картоплі
Картопля – культура у ціновому плані важко передбачувана, але може гарно «вистрелити» принаймні раз на три роки. Разом із вирощуванням спеціалізованих сортів бульби це дає змогу фермеру непогано заробити на цій культурі. Однак при цьому обов’язковою умовою має бути налагоджене цивілізоване зберігання картоплі з можливістю її реалізації навесні та влітку.
Фермеру на заміткуЯк запобігти резистентності бур’янів до гербіцидівЯк запобігти резистентності бур’янів до гербіцидів
Бур'яни – вічна й прогресуюча проблема в рослинництві. Смітні рослини на полі конкурують із сільськогосподарськими культурами за мінеральні елементи живлення, простір, світло та вологу, слугуючи водночас прихистком для різноманітних шкідників і патогенів.
Фермеру на заміткуЯк будемо вирощувати сою в новому сезоніЯк будемо вирощувати сою в новому сезоні
Попри всі труднощі з вирощуванням сої, ця бобова культура залишається однією із найбажаніших на полях значної частини українських господарств, у тому числі й у посушливих регіонах. Цьому сприяє як стабільно висока ціна продажу сої, так і важливе значення її для сівозміни як цінного попередника для багатьох культур. Тому агровиробники прагнуть мати цю культуру в сівозміні, незважаючи на певні труднощі при її вирощуванні.
Дата виходу10 лютого 2022 року
Місяці передплатисічень-лютий
Рекламодавці останнього номеру