Директор компанії «ЮГЕЛЕВАТОР» Олександр Дехтяренко: ми можемо реалізувати весь комплекс послуг для клієнта «під ключ»

Компанія ТОВ ТД «ЮГЕЛЕВАТОР» належить до провідних гравців елеваторного обладнання на ринку України. Упродовж понад двох десятків років роботи спеціалісти компанії збудували та увели в експлуатацію понад 500 об'єктів по всій території України та за її межами.

Ми можемо реалізувати весь комплекс послуг для клієнта

Саме «ЮГЕЛЕВАТОР» став першим виробником металевих збірних оцинкованих силосів в Україні. Сьогодні конструкторський відділ компанії продовжує вдосконалювати лінійку продукції, пропонуючи українським аграріям нові, оптимальні за співвідношенням ціни та якості рішення.

Восени 2021 року компанія ще раз продемонструвала вітчизняним фермерам особливу вагомість наявності власних потужностей для зберігання зерна. Це та інші питання ми обговорили з одним із найвідоміших фахівців на ринку України – директором «ЮГЕЛЕВАТОР» Олександром Дехтяренком.

– Олександре Сергійовичу, як ви оціните сезон 2021 року з точки зору виробника силосного обладнання?

– Мабуть, не буде перебільшенням сказати, що минулий рік видався дуже непростим для агровиробників. З одного боку люди виростили хороші врожаї, а з іншого – зіштовхнулися з величезними проблемами в плані сушіння зерна, особливо кукурудзи. Вартість послуг елеваторів зросла в кілька разів, виникали затримки з прийманням зерна, подекуди цей процес триває і досі. Очевидно, що цього не трапилося б, якби принаймні в усіх середніх господарствах були наявні власні потужності для післязбиральної доробки та зберігання зерна.

– Вочевидь, «ЮГЕЛЕВАТОР» робив усе можливе зі свого боку, аби забезпечити фермерів необхідним елеваторним обладнанням?

02

– Звісно, що так. У 2021 році, окрім виконання великих проектів, ми забезпечили силосами та транспортним обладнанням десятки фермерських господарств та елеваторів. Також торік ми виготовили сукупно понад 8 кілометрів транспортного обладнання, а також металеві силоси, загальною місткістю понад 200 тисяч тонн. Додам, що одним із найважливіших напрямків розвитку нашої компанії в 2021 році стало розширення складу готової продукції для забезпечення оперативного сервісного обслуговування наших клієнтів, щоб уникнути простою під час максимального завантаження їхніх підприємств.

– Сезон-2021 багатьом промисловим підприємствам запам’ятався як рік несподіваного дефіциту й здорожчання сировини та комплектуючих. Чи зіштовхувалася ваша компанія з такими проблемами?

– Так, минулого року наша компанія зіштовхнулася з проблемою дефіциту високоякісного металу та утрудненим постачанням комплектуючих іноземного виробництва через ситуацію на світовому ринку. Але завдяки зусиллям нашого колективу та керівництву компанії, ми змогли забезпечити виробництво необхідними матеріалами й виконати всі зобов'язання за договорами. При цьому навіть мови не було про застосування металу та комплектуючих нижчої якості, оскільки від цього безпосередньо залежить наша репутація як виробника. Гарантована висока якість металу – це візитівка обладнання «ЮГЕЛЕВАТОР». Тому ми зосередили на цій проблемі всі зусилля й благополучно її подолали!

– Ви згадали про великі проєкти. Із якими відомими аграрними компаніями сьогодні співпрацює «ЮГЕЛЕВАТОР»?

03

– Їх досить багато. Серед наших постійних клієнтів такі великі компанії як Епіцентр-Агро, ЗТК Деметра, Нібулон, ГК Вітагро, ГК Західний Буг, Агро-Еко та інші. Зазначу також, що останніми роками «ЮГЕЛЕВАТОР» активно розвивається та входить до сегмента виробників силосів і обладнання для великих промислових підприємств зберігання та переробки зерна, перевалкових та портових комплексів.

– Чи вдалося впровадити якісь нові рішення?

– Минулого року, завдяки замовленням від наших клієнтів, ми отримали досвід проєктування та виготовлення унікальних для українського ринку повністю збірних (з оцинкованих профілів нашого виробництва) норійних веж заввишки 35 м для встановлення чотирьох норій, продуктивністю 150 т/год. Також для нас стало цікавим досвідом виготовлення дахів силосів, місткістю 10000 тонн з оцинкованого металу з полімерним покриттям.

– Чи впроваджуватимете ближчим часом якісь новинки?

– Конструкторський відділ нашого підприємства активно працює над розширенням стандартної лінійки продукції та підвищенням її експлуатаційних якостей. Наприклад, ми вдосконалили конструкцію норій з метою зниження травмування продукту, що транспортується. Також плануємо цього року випробувати принципово новий зачисний конвеєр для забезпечення високої продуктивності вивантаження продукту в силосах великої місткості. Взагалі, нових розробок у нас багато і, так би мовити, творчі плани досить масштабні. Сподіваюся, що в 2022 році ми, як звичайно, знову приємно здивуємо наших партнерів.

04

– Такий відчутний розвиток номенклатури продукції повинен супроводжуватися відповідним розвитком виробничої бази «ЮГЕЛЕВАТОР».

– Саме так. Сьогодні ми активно працюємо над удосконаленням технології виробництва з метою підвищення продуктивності та якості продукції. Зокрема, лише наприкінці минулого року ми ввели в експлуатацію чотири одиниці сучасного металообробного обладнання. Уже в 2022 році плануємо запустити в роботу ще чотири одиниці обладнання (три з яких вже законтрактовані) та дві автоматичні лінії з виробництва панелей та ребер жорсткості. Також, окрім розвитку виробничих потужностей, ми активно впроваджуємо систему управління підприємством для оптимізації всіх процесів на етапах від укладання договорів до введення в експлуатацію.

– Повертаючись до початку нашої розмови: наскільки активно українські аграрії планують споруджувати нові елеваторні комплекси?

– На сьогоднішній момент потужності «ЮГЕЛЕВАТОР» забезпечені роботою до третього кварталу поточного року. Зокрема, одним із найбільших замовлень є комплект транспортного обладнання (близько 90 одиниць) для великого борошномельного виробництва, що працює в режимі 24/7. Також наразі в роботі понад 20 одиниць силосів, місткістю від 5 й більше тисяч тонн. Хочу зазначити, що вітчизняні агровиробники – раціональні й передбачливі підприємці. Багато з них зробили логічні висновки як із негараздів сезону 2021, так і попередніх років. Сьогодні якнайбільше господарств повинні мати власну, хоча б невелику сушарку та сучасні потужності для зберігання бодай частини вирощеного врожаю. Це дасть змогу істотно підстрахувати всі ризики й підвищити рентабельність у рослинництві. Зі свого боку, ми готові піти назустріч кожному клієнту й підібрати найбільш оптимальний для нього варіант за ціною та якістю.

05

– На ринку України наявна серйозна конкуренція з боку іноземних виробників елеваторного обладнання… В чому полягають переваги вашої компанії?

– Кожен фермер, кожне зернозберігаюче чи переробне підприємство може знайти для себе в нас оптимальне рішення. І за якістю воно буде, як мінімум, не гірше, аніж продукція відомих світових виробників. Українські виробники елеваторного обладнання давно вже виросли з «коротких штанців» і сьогодні на рівних конкурують із західними заводами. Ми гарантуємо якість, і підтверджуємо її на ділі. Запитайте будь-якого нашого клієнта про те, як служить наша продукція, і ви навряд чи почуєте щось погане. До цієї якості ми йшли довгих 22 роки і не збираємося знижувати оберти. До того ж на продукцію «ЮГЕЛЕВАТОР» діє 25% знижка за урядовою програмою компенсації вартості вітчизняного сільгоспобладнання.
Тож побажаю всім українським аграріям вдалого сезону і якісного розвитку в усіх напрямках: технологій, обладнання, інфраструктури. Зі свого боку, ми зробимо все для того, щоб їхній бізнес був по-справжньому сучасний та успішний. Запрошуємо до співпраці!

06
Рекламодавці останнього номеру