Поліуретанове футерування самопливного обладнання як засіб підвищення рентабельності елеваторного виробництва

Поліуретанове футерування самопливного обладнання як засіб підвищення рентабельності елеваторного виробництва

Сьогодення диктує свої правила та вимоги до елеваторів, будь-то великих, чи фермерських, маленьких. Але в будь-якому випадку керівники елеваторів замислюються, як приймати зерно, як та чим його сушити, як зберігати та відвантажувати. У всіх оцих «як» є одна важлива складова – рентабельність.

Різні витрати на виробництво впливають на його прибутковість, але є й такі виправдані витрати, що допомагають зберегти, а то й примножити прибутки. Мова йде про поліуретанове футерування самопливного обладнання.

При прийманні та завантаженні на технологічні лінії елеватора зерно дробиться й пошкоджується, починаючи від зсипання в завальну яму й далі при переміщенні транспортними комунікаціями. Особливо травмує зерно зношене самопливне обладнання, навіть якщо воно й відремонтоване. Зовні таке обладнання відремонтоване, але зсередини залишаються зношені краї, які, як лезо, ріжуть зерно, що дуже впливає на якість зернової маси.

Але й зерно, як абразивний матеріал, пошкоджує металеві поверхні обладнання, виводячи його з ладу.

Запобігти таким втратам може футерування обладнання поліуретаном.

Поліуретан – найкращий матеріал для футерування (захисту) елеваторного обладнання. Він стійкий до стирання, тому захищає обладнання від зношення, він пружний, тому захищає зерно від пошкодження та дроблення, а це, як наслідок, веде до зменшення утворення пилу у виробничих приміщеннях, він вологостійкий і хімічно стійкий, тому захищає внутрішні поверхні обладнання від корозії.

ТОВ НВП «Форполімер» виготовляє поліуретан «Еластомер ПЗУ 2319», згідно с ТУ У 22.2-41881709-001:2021. Для підтвердження безпечності поліуретану ми передали його на експертизу й отримали висновок Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 12.2-18-1/15578. Тому ви сміливо можете футерувати внутрішні поверхні обладнання, не боячись завдати зерну шкоду.

Наші фахівці розробили різні методи футерування:

  • футерування готовими поліуретановими вкладками як у зношені так і в нові самопливи;
  • футерування методом гарячої адгезії;
  • футерування методом заливки поліуретану;
  • футерування поліуретановими листами, армованими металом, сіткою металевою, тканиною типу БКНЛ;
  • комбіновані методи футерування.
02

Наразі ми пропонуємо своїм замовникам поліуретанове футерування зношеного обладнання безпосередньо на будівельному майданчику елеватора. Наша бригада фахівців приїздить до вас на елеватор, проводить демонтажні роботи самопливного обладнання, потім виконується футерування поліуретаном з послідуючим монтажем уже футерованого обладнання.

І щоб ви не обрали: ремонтувати старе обладнання чи поставити нове, але наша гарантія, що вимірюється проходженням в 500,0 тис. тонн кукурудзи, дає впевненість у збереженні зерна та подовженні строку експлуатації обладнання, а отже, в підвищенні рентабельності.

Якщо у Вас залишилися будь-які питання – дзвоніть за телефонами:
066-045-98-88, 098-793-93-15.
www.forpolimer.com.ua

З повагою комерційний директор ТОВ НВП «ФОРПОЛIМЕР»
Ткаченко Лариса Володимирівна

Рекламодавці останнього номеру