Самохідні обприскувачі китайського бренду Lixing: техніка, що заощаджує гроші фермера

Для реалізації технологій обробітку більшості сільськогосподарських культур парк техніки сучасного сільськогосподарського підприємства важко уявити без обприскувачів. Зазвичай ця техніка використовується як для внесення пестицидів, так і для підживлення рослин рідкими мінеральними добривами, а отже обприскувачі є ключовими машинами в сучасних технологіях вирощування сільгоспкультур. На питання журналіста відповідає директор компанії «АГСОЛКО Україна» Роман Осадчий.

001

– У чому основна перевага самохідних обприскувачів при порівнянні з аналогічним причіпним та навісним обладнанням?

– Головна перевага самохідних обприскувачів перед причіпними та, що вони більш мобільні. Крім того, зазвичай вони мають більшу ємність бака робочого розчину та можливість регулювання колії. Але головною перевагою самохідної техніки є кліренс – у діапазоні 120­180см і вище. На практиці це дає можливість проводити обробку посівів на пізніх фазах вегетації, у той час як причіпні обприскувачі в таких умовах працювати не можуть.

– Компанія АГСОЛКО на сьогоднішній день пропонує на українському ринку дві моделі самохідних обприскувачів китайської компанії Lixing ­ 3WPZ­4000GX2 та 3WPZ­5000GX4. У чому полягають їх основні відмінності та наскільки техніка китайського бренду пристосована до роботи в українських умовах?

– Це дві самі великі моделі одного з найбільших виробників самохідних обприскувачів з механічним приводом з Китаю. Машини мають багато уніфікованих вузлів та агрегатів, що спрощує їх обслуговування, проте є й низка відмінностей. Зокрема, 3WPZ­4000GX2 – це машина з приводом на задні колеса з баком ємністю 4000 л, штангою шириною захвату 24 м, кліренсом – 1500 мм та фіксованою колією 2800 мм. У свою чергу, модель 3WPZ­5000GX4 – це модель з повним приводом, баком робочого розчину ємністю 5000 л, штангою шириною захвату 27 м, кліренсом – 1700 мм та регульованою колією в діапазоні 2600­3200 мм.
Обидві машини мають багато спільних вузлів та агрегатів, що робить їх обслуговування значно простішим, а саме: двигун FAW потужністю 140 к.с., система обприскування, трансмісія, тощо.
Щодо пристосовуваності до роботи в українських умовах хочу сказати наступне – завод Lixing розташований у провінції Хелулоян на півночі Китаю, що межує з Росією. Ґрунти й природні умови там схожі на українські. Також, враховуючи, що середня врожайність кукурудзи в Китаї складає 140 ц/га і там ці машини успішно експлуатуються, можемо впевнено казати, що дана техніка працюватиме і в Україні.
У нашій компанії розуміють, що дуже важливим, якщо не визначальним, критерієм при виборі будь­якої техніки для сільгоспвиробника є ціна. Бренд Lixing пропонує самохідні машини за ціною причіпних агрегатів – їх ціна стартує від $75 тис. При цьому ціна причіпного обприскувача з аналогічною ємністю баків для робочої рідини лише трохи менша. Якщо додати не тільки вартість, але й витрати на експлуатацію трактора, який необхідний для роботи причіпного агрегату, то вигоди від придбання самохідних обприскувачів очевидні.

– Управління виливом робочої рідини з баків обприскувачів Lixing здійснюється за допомогою автоматичної системи контролю. Який принцип роботи цієї системи та наскільки вона дозволяє економити рідину?

– Виходячи з концепції доступної машини, можу сказати, що тут установлена базова система управління виливом, що дає можливість відключати секції, встановлювати та регулювати норму виливу за допомогою комп’ютера управління й автоматично підтримувати її в залежності від швидкості руху за допомогою датчика GPS. У кабіні встановлений монітор, за допомогою якого, власне, і здійснюється це управління. Проте, за потреби, на обприскувачі може бути встановлена система будь­якого рівня складності в залежності від потреб клієнта.

– Ще одне актуальне питання – наявність запасних частин разом з гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Що пропонує компанія Агсолко­Україна своїм клієнтам у цьому напрямку – які сервісні програми у Вас діють на сьогодні?

– Компанія АГСОЛКО пропонує своїм партнерам сервіс на рівні преміальних брендів. Для цього компанія інтенсивно нарощує свою присутність в регіонах, у першу чергу, збільшуючи сервісну службу та наявність запчастин на складі. Уся техніка, що прибуває в Україну, проходить передпродажну підготовку й передається замовнику з сервісною книгою, де відмічається проведення всіх регламентних робіт. Також для всіх клієнтів компанії існує система знижок на сервіс та запасні частини.
Варто зазначити, що вся лінійка китайської сільгосптехніки, офіційним дистриб’ютором якої є наша компанія, є ідеальним рішенням за співвідношенням «ціна­якість». Адже китайські виробники запроваджують найсучасніші технологічні рішення, що роблять використання сільгосптехніки не дише економічно вигідним, а й максимально ефективним.
Таким чином, можна говорити про те, що китайська сільгосптехніка відомих брендів від компанії «Агсолко» нічим не поступається в якості європейським та північноамериканським аналогам.

– Які фінансові інструменти є в портфелі Вашої компанії, що спрямовані на полегшення придбання техніки? Яким умовам має відповідати Ваш клієнт, щоб скористатися ними?

– Ми співпрацюємо з низкою фінансових банків та лізингових компаній, з якими маємо партнерські програми, що дає можливість придбати нашу техніку на вигідних умовах.
Окремо хочу відмітити програму YTO Finance, яку розробили разом із заводом і яка являє з себе фінансовий продукт щодо фінансування придбання техніки напряму від заводу й дає можливість придбати техніку з коротким терміном фінансування до 8­9 місяців. Більш детально про наших фінансових партнерів можна дізнатися за посиланням на нашому сайті.

002
Рекламодавці останнього номеру