№1-2021

У номері
Зернові технологіїЕлеваторний та зерновий ринок. Підсумки 2020 року.Елеваторний та зерновий ринок. Підсумки 2020 року.
Минулий рік був непередбачуваний та карколомний для багатьох галузей економіки України й світу взагалі. На зерновому та елеваторному ринку він теж відзначився різними потрясіннями — переважно, вони стосувалися стрибків цін на зернові та олійні культури. В іншому, можна сказати, що рік для елеваторної галузі був спокійним. Пригадаємо, що відбувалося, та які тенденції з року минулого переходять у прийдешній.
АгробізнесІнфраструктура – це наше все!Інфраструктура – це наше все!
Чим вимірюється економічна ефективність агрокомпанії? Стабільно високими врожаями? Безумовно. Наявністю сучасної техніки та обладнання? Атож. Однак, не менш важливим є наявність відповідної інфраструктури, справжньої бази господарства, котра забезпечує господарству додаткові переваги.
МеханізаціяПроста і багатофункціональна борона «Колісниця» КБ-400Проста і багатофункціональна борона «Колісниця» КБ-400
Колісна борона проекту «Колісниця» КБ­400 ­ перш за все це ефективне вологозбереження й створення захисного шару сендвіч­мульчі, а також вирівнювання полів, подрібнення пожнивних решток та створення передпосівного ложе.
МеханізаціяРозкидачі мінеральних добрив UNIA RCW від «Волинської фондової компанії» збільшують урожайність і прибутки!Розкидачі мінеральних добрив UNIA RCW від «Волинської фондової компанії» збільшують урожайність і прибутки!
Фермерське господарство «Лариса-­2008» (с. Новов’язівське, Юр’ївського р­ну, Дніпропетровської обл.) наприкінці 2019 року придбало у ВФК розкидач мінеральних добрив UNIA RCW 8200 PLUS M. Чому господарство вибрало саме цей агрегат і як він відпрацював перший сезон, кореспондентові нашого журналу розповідає агроном підприємства Павло Книш.
МеханізаціяСамохідні обприскувачі китайського бренду Lixing: техніка, що заощаджує гроші фермераСамохідні обприскувачі китайського бренду Lixing: техніка, що заощаджує гроші фермера
Для реалізації технологій обробітку більшості сільськогосподарських культур парк техніки сучасного сільськогосподарського підприємства важко уявити без обприскувачів. Зазвичай ця техніка використовується як для внесення пестицидів, так і для підживлення рослин рідкими мінеральними добривами, а отже обприскувачі є ключовими машинами в сучасних технологіях вирощування сільгоспкультур. На питання журналіста відповідає директор компанії «АГСОЛКО Україна» Роман Осадчий.
Зернові технологіїЗапуск зерносушарки на газуЗапуск зерносушарки на газу
При запуску газових зерносушарок часто виникають проблеми. Як давати їм раду, ділиться досвідом комерційний директор «Фінпро Груп» Сергій Данченко.
Зменшити витрати на сушінняЗменшити витрати на сушіння
Компанія Tornum пропонує оптимізувати роботу зерносушарок за допомогою інтелектуальної системи управління.
Світ немовби перемістився в цифрове середовище, через аналіз якого приймаються рішення не лише для покращення життя, а й для оптимізації виробничих процесів. Не оминув цей тренд і сушіння зерна.
МеханізаціяТехнології сівби озимого ріпаку для успішного агробізнесуТехнології сівби озимого ріпаку для успішного агробізнесу
Публікуючи цей матеріал, компанія ПОЛЕТЕХНІКА ділиться з аграріями тим досвідом, який дозволив отримати 100%-й результат, і, незважаючи на проблеми клімату — посухи, брак вологи тощо – вже кілька років поспіль збирати врожай ріпаку 3-4 т/га. Таких результатів досягаємо не лише ми, а й наші партнери, які успішно користуються цими технологіями на власних полях.
Дата виходу15 лютого 2021 року
Місяці передплатисічень-лютий
Рекламодавці останнього номеру