Трактори CHANGFA – новий бестселер від АГСОЛКО на українському ринку

Трактори CHANGFA – новий бестселер від АГСОЛКО

Україна активує економіку! Наразі кожен повинен робити якнайбільше на своєму особистому фронті – на своєму робочому місті.

Аграрії виходять в поле, будівельники ремонтують пошкоджені будівлі та шляхи, транспортники забезпечують перевезення. Сільгоспвиробникам доводиться в надскладних умовах проводити посівну кампанію, і завдання супутніх бізнесів – зробити все необхідне й від них залежне для допомоги аграріям. Усі сфери господарства потребують технічної підтримки, забезпечення запчастинами та витратними матеріалами, поповнення та оновлення технопарків.

Компанія «АГСОЛКО Україна» не припиняла свою роботу з початком війни. Ми скоригували бізнес-процеси, налагодили нові логістичні маршрути, весь час залишаємось на зв’язку з нашими клієнтами. Працюємо в усіх доступних регіонах. В умовах воєнного стану нам удалося налагодити постачання техніки і запасних частин, украй необхідних сьогодні аграріям. Зокрема, здійснюються поставки тракторів CHANGFA, котрі нещодавно виведені на український ринок.

Виробником тракторів CHANGFA є компанія Jiangsu Changfa Agricultural Equipment Company , що є одним із провідних виробників сільськогосподарської техніки Китаю. В асортименті її продукції широкий шлейф тракторів потужністю від 24 до 260 к.с., різні типи зернозбиральних комбайнів, посівна та ґрунтообробна техніка, зернові сушарки.

Трактори CHANGFA різної потужності можуть упоратися з усім спектром сільськогосподарських робіт у різних ґрунтово-кліматичних умовах і є прекрасною альтернативою аналогам як китайського так і європейського чи північно-американського виробництва завдяки технологічності, надійності, зручності для оператора, низьким експлуатаційним витратам, прекрасній комплектації та збалансованій ціні.

Саме ці фактори допомогли бренду зайняти лідируючі позиції серед китайських виробників тракторів у трьох сегментах потужності, а саме: 120-130 к.с. з серією F (CFF1204), 160-180 к.с. з серією H (CFH1604), 220-240 к.с. з серією J (CFJ2204).

Нагадаємо, що перші з моделей даного бренду, а саме моделі CFH1604 (160 к.с.) та CFJ2004 (200 к.с.), були представлені на українському ринку в 2021 році ексклюзивним імпортером тракторів CHANGFA в Україні – Компанією «АГСОЛКО Україна».

02

У поточному році імпортер розширює модельний ряд тракторів CHANGFA. У продажу вже з’явилася модель CFF1104 (110 к.с.), що була представлена на виставці Зернові технології-2022, що проходила в лютому в м. Києві. Замовлені й плануються до поставки моделі CFG1404 (140 к.с.), CFJ2204 (220 к.с.), CFK2404 (240 к.с.) та CFL2604 (260 к.с.).

Основними перевагами тракторів CHANGFA є наступні:

  • оснащення двигунами Yuchai з турбіною та інтеркулером з паливною системою Євро 3 від BOSCH, що робить їх тяговитими, енергоощадними та ефективними;
  • наявність реверсивних синхронізованих трансмісій з ходозменшувачем на 24х24 (110 к.с. та 140 к.с.) або 32х32 (160 к.с. і вище) передач з діапазоном швидкості від 0,25км/год. до 39 км/год., що дає змогу використовувати трактори для широкого кола завдань;
  • наявність потужної навіски категорії 2 та 3, що оснащена електронною системою управління, навіскою від BOSCH Rexroth (для моделей від 140 к.с.) і роздільною гідросистемою та трьома або чотирма парами гідравлічних виходів;
  • усі трактори CHANGFA постачаються на український ринок із максимальним пакетом баластування, що робить їх одними з найважчих в кожному з сегментів та з оптимально підібраними типорозмірами шин, у тому числі радіальними (для моделей 240 к.с. та 260 к.с.);
  • сучасний ергономічний дизайн екстер’єру, тихі та комфортні кабіни, що створюють оператору зручності на рівні, що наближається до машин преміум класу.
  • висока якість тракторів CHANGFA підтверджується подовженим до 2-х років гарантійним терміном.

Компанія АГСОЛКО забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування тракторів CHANGFA через мережу власних сервісних центрів у більшості регіонів України.

З питань придбання тракторів CHANGFA та іншої сільгосптехніки звертайтеся до регіональнихпредставництв АГСОЛКО.

03
РубрикаМеханізація
Хештеги
Рекламодавці останнього номеру