№2-2022

У номері
Пізній посів кукурудзи: що потрібно врахуватиПізній посів кукурудзи: що потрібно врахувати
Цьогоріч, на жаль, із відомих причин посівна ярових культур відчутно затягнеться. Переважно через брак сільгосптехніки та комплектуючих, дизпалива, затримок із постачанням посівного матеріалу тощо. В зачеплених війною регіонах – внаслідок неможливості взагалі вийти в поле.
Зернові технологіїПоліуретанове футерування елеваторного обладнання як засіб підвищення рентабельності роботи елеватораПоліуретанове футерування елеваторного обладнання як засіб підвищення рентабельності роботи елеватора
Доброго здоров’я шановні наші друзі, колеги, партнери! Слава Україні! Науково-виробниче підприємство «Форполімер» раде вас вітати та повідомити, що ми почали працювати в нескореному Харкові!
Зернові технологіїДе зберігатимемо зерно наступного врожаюДе зберігатимемо зерно наступного врожаю
Звісно, що актуальність мудрої народної приказки «Не кажи «гоп», поки не перескочиш» ніхто ще не спростовував. І тому, якщо все буде гаразд, і українським фермерам вдасться виростити хороший врожай, потрібно буде ще його вчасно зібрати. Тобто, бути певними що ніякі ворожі посіпаки не підпалять стиглу пшеницю, а у господарстві знайдеться достатньо ресурсів, щоб запустити комбайни в поле.
МеханізаціяМінімальний варіантМінімальний варіант
Техніка для поверхневого обробітку ґрунту як універсальний інструмент, в тому числі для зниження витрат на вирощування сільгоспкультур.
Передові технологіїПереможна стратегіяПереможна стратегія
Як технологія MZURI Pro-Til стає у пригоді бійцям аграрного фронту.
АгробізнесЧас громадити камінняЧас громадити каміння
Як правильно спланувати відбудову інфраструктури в постраждалих від агресії рашистів регіонах і яку роль можуть відіграти при цьому агровиробники.
АгробізнесСвій – до свого – по своє!Свій – до свого – по своє!
Зо два роки тому ми опублікували матеріал щодо гострої необхідності створення в Україні нового та розширення існуючого виробництва сільськогосподарської та автомобільної техніки. Пригадуємо, що попри наведену в статті аргументацію, однаково певна частина читачів поставилася до цієї ідеї скептично. Мовляв, «куди Івану – до пана», і ніколи вітчизняна техніка і близько не замінить імпортної за якістю…
Захист рослинВиростити без добрив: місія здійсненнаВиростити без добрив: місія здійсненна
Із початком рашистської агресії, українські фермери закономірно зіштовхнулися із величезними проблемами постачання необхідних для роботи ресурсів. У дефіциті практично все – запчастини до сільгосптехніки, ЗЗР, насіння, пальне та мінеральні добрива. Така ситуація виглядає доволі критично і цьогорічна посівна, очевидно, що триватиме дуже довго, включно до закінчення допустимих агротехнічних термінів сівби.
МеханізаціяТрактори CHANGFA – новий бестселер від АГСОЛКО на українському ринкуТрактори CHANGFA – новий бестселер від АГСОЛКО на українському ринку
Україна активує економіку! Наразі кожен повинен робити якнайбільше на своєму особистому фронті – на своєму робочому місті.
Чи є сенс посіяти пожнивний соняшникЧи є сенс посіяти пожнивний соняшник
Для когось із українських аграріїв вирощування пожнивного соняшнику в цьому році може стати рятувальним фінансовим кругом – якщо все зробити правильно.
Озимий ріпак: від бутонізації до збиранняОзимий ріпак: від бутонізації до збирання
Цьогоріч чимало фермерів не мали змоги як слід доглянути за посівами озимих культур навесні, зокрема, за ріпаком. Причини, на жаль, відомі. Тим не менше, потрібно якось жити й працювати. Надто ж, враховуючи, що озимий ріпак справедливо називають «першими грошима» фермерів.
Концепція ефективності LEMKENКонцепція ефективності LEMKEN
ІЗ СІВАЛКОЮ ТОЧНОГО ВИСІВУ LEMKEN AZURIT АГРАРІЇ В ПОЛЯХ ВИПРОБОВУЮТЬ ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ DELTAROW®, ПІДВИЩУЮЧИ ВРОЖАЙНІСТЬ ЗА ОПТИМАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ НАЯВНИХ РЕСУРСІВ ГОСПОДАРСТВА
Як вибрати «беушний» комбайнЯк вибрати «беушний» комбайн
Цьогоріч від якості та своєчасності збирання врожаю в Україні залежатиме дуже багато. Кожен кілограм вирощеного та зібраного збіжжя стане на вагу золота. А для цього необхідна техніка.
Дата виходу20 квітня 2022 року
Місяці передплатиберезень-квітень
Рекламодавці останнього номеру