№1-2024

У номері
Захист рослинЗнесення засобів захисту при внесені дронами-оприскувачамиЗнесення засобів захисту при внесені дронами-оприскувачами
Ідея ультрамалооб’ємного обприскування з’явилася приблизно у 80-х роках минулого століття. Проте через сильний дрейф крапель розміром до 200 мкм фактично відпала необхідність створювання формуляцій засобів захисту з певною концентрацією діючих речовин для ультра-малооб’ємного внесення препаратів за витрати робочого розчину до 10 л/га.
Механізація«Без цього трактора ми вже не уявляємо нашої роботи!»«Без цього трактора ми вже не уявляємо нашої роботи!»
Які враження від трирічної експлуатації 132-сильного трактора MASSEY FERGUSON 6713 у керівника ФГ «Агроздобуток+» Валентина Грищука.
Рік тому ми вже приїздили до розташованого на Волині міцного родинного господарства «Агроздобуток+», де спілкувалися із сином засновника – Юрієм Грищуком. На той час Валентин Адамович не мав змоги поговорити із нами через дуже вагому причину, бо перебував у лавах Збройних Сил України, боронячи нашу країну на Запоріжжі.
Аналіз ринкуЧому бізнес-модель агровиробництва без власної логістики стає нежиттєздатноюЧому бізнес-модель агровиробництва без власної логістики стає нежиттєздатною
Кон'юнктура на зовнішніх ринках та принципи ціноутворення внутрішньої залізничної логістики унеможливлюють в Україні бізнес-модель агровиробництва, за якої аграрій не володіє власними логістичними засобами для доступу до ринків.
МеханізаціяПостійно у роботі!Постійно у роботі!
Трактор MASSEY FERGUSON 8737 S відпрацював на полях СТОВ «Ратнівський аграрій» три сезони поспіль – без жодної відмови чи поломки.
Дата виходу28 лютого 2024 року
Місяці передплатисічень-лютий
Рекламодавці останнього номеру