№2-2023

У номері
АгробізнесМолочний експорт – потужна підтримка молочної галузі Молочний експорт – потужна підтримка молочної галузі
Українська молочна промисловість завжди була експортоорієнтованою. Проте під впливом зниження пропозиції молока та інших чинників в останні роки обсяги експорту стабільно знижувалися. А от з початком війни експорт став просто порятунком для галузі.
МеханізаціяЮвелірна культивація LEMKENЮвелірна культивація LEMKEN
2018 року компанія LEMKEN придбала нідерландський бізнес Steketee, який спеціалізується виключно на виробництві просапних культиваторів. 2019 року перші машини Steketee почали з'являтись в українських господарствах, а станом на весну 2023 року в роботу запущено більше 30 агрегатів різних модифікацій. Враженнями від покупки охоче поділилося СФГ «Поділля» (Старосинявський р-н, Хмельницька обл.).
Механізація132 шанси на успіх!132 шанси на успіх!
В ФГ «Агроздобуток+» 132-сильний трактор MASSEY FERGUSON 6713 перетворився на незамінного помічника господарів.
Зернові технологіїГарантована рентабельністьГарантована рентабельність
Власна зерносушарка дає змогу фермеру істотно нівелювати фактор високої собівартості вирощування та низьких цін на товарне зерно.
АгробізнесПісля дощуПісля дощу
Цієї весни погода кинула українським аграріям черговий виклик, із яким необхідно впоратися за умови вкрай обмежених фінансових ресурсів
Хліб і до хлібаХліб і до хліба
Чим раніше український аграрій перелаштує свою бізнес-модель, тим більше у нього шансів вижити за нинішньої вкрай складної ситуації.
Дата виходу30 квітня 2023 року
Місяці передплатиберезень-квітень
Рекламодавці останнього номеру