№2-2024

У номері
TECHAGRO-2024TECHAGRO-2024
Виставка Techagro в Брно, Чеська республіка, завжди вважалась третьою за важливістю в Європі і головною в центральній Європі. Остання виставка відбулась в 2018 р. На ній виставлялось 750 компаній з 37 країн, які представляли 1 174 марок техніки на площі 88 189 м2, виставку відвідало 112 646 спеціалістів з 39 країн. Однак після цього була пауза довжиною 6 років через ковід.
МеханізаціяВісім років і нуль несправностейВісім років і нуль несправностей
ТОВ «Гор-Агро» належить до числа міцних волинських господарств, які попри усі сьогоднішні труднощі примудряються засівати поля, вирощувати високі врожаї та піклуватися про людей. Неабияку підтримку в цьому плані власникам господарства забезпечує грамотний вибір сільгосптехніки та компанії-дилера, яка обслуговує машини та агрегати.
АгробізнесВтриматися на ногахВтриматися на ногах
Як українські агровиробники навчаються працювати за довготривалих несприятливих умов, спричинених повномасштабним вторгненням.
Телескопічний навантажувач MF 9407: «Трудівник, яких ще потрібно пошукати!»Телескопічний навантажувач MF 9407: «Трудівник, яких ще потрібно пошукати!»
В ТОВ «Гор-Агро» телескопічний навантажувач MASSEY FERGUSON невпинно працює вже сім років поспіль, допомагаючи своїм власникам і в полі, і на фермі, і на підсобних роботах.
Дата виходу28 квітня 2024 року
Місяці передплатиберезень-квітень
Рекламодавці останнього номеру