№5-2021

У номері
Лідери ринку Delta Engineering: інжинірингова компанія повного циклуDelta Engineering: інжинірингова компанія повного циклу
Як у галузі аграрної інфраструктури перемагають комплексні інженерні рішення.
Сьогодні ми поспілкувалися з Олександром Матюшком, який понад 10 років тому заснував компанію Delta Engineering. Компанія займається виробництвом та модернізацією широкого спектру об’єктів аграрної інфраструктури, передусім зерносховищ, насіннєвих заводів, овоче- та фруктосховищ, тваринницьких ферм тощо.
Лідери ринку «ЮГЕЛЕВАТОР»: із запасом міцності!«ЮГЕЛЕВАТОР»: із запасом міцності!
Українські виробники елеваторного обладнання впевнено нарощують свою частку на ринку, здобуваючи позиції не лише за рахунок зменшення ціни на послуги, а передусім істотним підвищенням їх якості. Нині сотні й тисячі фермерів, котрі будують або планують будувати зерносховища в своїх господарствах, вибирають саме вітчизняний продукт. Зокрема, це силоси та транспортерне обладнання однієї із найавторитетніших компаній на ринку України – «Югелеватор».
Зернові технологіїФермерський елеватор: осінь – НАЙкращий час для старту!Фермерський елеватор: осінь – НАЙкращий час для старту!
Літо порадувало аграріїв добрим урожаєм, а останні місяці були повністю присвячені його збиранню: тож і думки фермера були зайняті виключно цим. Настала пора підрахунків, аналізу й планів на майбутнє.
Зернові технологіїПереваги зерносушильного обладнання шведського бренду TornumПереваги зерносушильного обладнання шведського бренду Tornum
У даний час у шахтних зерносушарках найчастіше використовується метод прямого нагріву з застосуванням пальників прямого нагріву (лінійних пальників).
Італійська компанія Tecflam (Текфлам) уже довгий час є лідером у виробництві пальників прямого нагріву для зерносушильних комплексів, і саме ними комплектуються зерносушарки Tornum.
Зернові технологіїЗнайти свою зерносушаркуЗнайти свою зерносушарку
Як мобільні зерносушарки повертають у позитивне русло невеликі та середні фермерські господарства в Україні.
МеханізаціяЗмолотити «в плюс»Змолотити «в плюс»
На що слід звернути увагу під час вибору та експлуатації сучасних зернозбиральних комбайнів.
Дата виходу10 жовтня 2021 року
Місяці передплативересень-жовтень
Рекламодавці останнього номеру