№1-2023

У номері
МеханізаціяТрактори Massey Ferguson 7700S: універсали для малих та середніх господарствТрактори Massey Ferguson 7700S: універсали для малих та середніх господарств
Ми вже далеко не перший рік відвідуємо господарства, у яких використовуються машини Massey Ferguson, та спілкуємося із їхніми керівниками. І ми звернули увагу на те, що аграрій, котрий має досвід роботи із технікою цього бренду, навіть зразків, що мали поважний вік, при виборі нової машини також схиляється до Massey Ferguson.
Зернові технологіїДвічі релоковані. Як виживає підприємство, що переїхало із зони бойових дій?Двічі релоковані. Як виживає підприємство, що переїхало із зони бойових дій?
Війна виступила таким собі сепаратором української індустрії. Такі гіганти, як «Азот» чи Лисичанський нафтопереробний нікуди не могли «переїхати» – і вже навряд чи відновляться. Натомість, приміром, «Рубіжанська панчішна мануфактура», «Тана» або «Аеромех» мають такий шанс.
АгробізнесНезамінний ресурсНезамінний ресурс
Чи будуть вітчизняні агровиробники у достатній мірі забезпечені сучасною сільгосптехнікою.
МеханізаціяГроші – із бочки!Гроші – із бочки!
Застосування польської причіпної цистерни Meprozet із аплікатором дає змогу ФГ «Аміла» ефективно використовувати рідкі органічні добрива, знижуючи витрати на мінеральне живлення рослин.
МеханізаціяЗ максимальним навантаженнямЗ максимальним навантаженням
Дискова борона UNIA CUT XXL 7 вже п’ятий рік поспіль виконує в ФГ «Аміла» широкий спектр завдань, включно із основним обробітком ґрунту.
МеханізаціяТехнологія внесення хімікатів авіаційним методом — гарантована прибавка урожайностіТехнологія внесення хімікатів авіаційним методом — гарантована прибавка урожайності
Авіаційне внесення має ряд переваг, які роблять це рішення найефективнішим для виконання задач з застосуванням інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур. Всі операції авіаційним методом виконуються швидко, своєчасно, практично одночасно по всьому необхідному масиву поля. Це забезпечує умови для гарантованої прибавки урожайності від 10% до 30%.
МеханізаціяЯкість, перевірена досвідомЯкість, перевірена досвідом
Техніка німецького виробника LEMKEN добре відома українським аграріям. Фермери розповіли про переваги передпосівного культиватора Korund.
АгробізнесСкоротити витратиСкоротити витрати
Чи можна виростити хороший врожай із мінімальними фінансовими витратами за нинішніх складних умов роботи.
Український фермер сьогодні міркує як утримати рентабельність вирощування сільгоспкультур на кожному гектарі поля. І це, без перебільшення, перетворюється на архіважливе питання, від якого залежить саме існування багатьох господарств.
Дата виходу15 лютого 2023 року
Місяці передплатисічень-лютий
Рекламодавці останнього номеру