№3-2021

У номері
АгробізнесІван-чай: добрий для здоров’я й заробіткуІван-чай: добрий для здоров’я й заробітку
Щоб побудувати прибутковий бізнес, іноді не потрібно ні великих інвестицій, ані багатьох працівників. Достатньо лише подивитись собі під ноги, нагнутись… Іван-чай відомий у нас ще з часів Київської Русі. У наш час споживання Іван-чаю зростає рік від року. Ціна цього натурального продукту вроздріб (150 грн. за сто грамів і більше) зовсім не відлякує покупців. А підприємців приваблює, хоч і повільно.
Елеваторній промисловості потрібні сепаратори САД. Елеваторній промисловості потрібні сепаратори САД.
Відгук із Ладижинського елеватора.
МеханізаціяAgrisem Cultiplow Platinum: без проблем та ущільнень!Agrisem Cultiplow Platinum: без проблем та ущільнень!
Останніми роками глибоке розпушування ґрунту стало для рослинників обов’язковою операцією. Завдяки глибокорозпушувачу вдається відновити нормальну структуру ґрунту, ущільненого внаслідок багаторазового проходження важкої колісної техніки.
Лідери ринку ОБІРВАНИЙ ПОЛІТ. Пам'яті Анатолія Кобзаренка.ОБІРВАНИЙ ПОЛІТ. Пам'яті Анатолія Кобзаренка.
На початку 90-х Анатолій Кобзаренко, головний агроном колгоспу з Липоводолинського району Сумської області, після піврічного стажування у фермерському господарстві в Німеччині, вирішив вкласти всі зароблені дойчмарки у власний бізнес.
МеханізаціяЯк акумулювати в ґрунті до 200 мм вологи без дощів?!Як акумулювати в ґрунті до 200 мм вологи без дощів?!
Чому в ТОВ «Карпатиагропродукт» зробили ставку на унікальну технологію «VisTerrae» з вирощування агрокультур, де одним із базових елементів є застосування ґрунтообробного агрегату «Колісниця»?
МеханізаціяДо успіху разом з технікою Massey Ferguson !До успіху разом з технікою Massey Ferguson !
В розташованому неподалік міста Луцьк ТОВ «Гор-Агро» перебуває в обробітку понад 1000 га землі. Тут практикується різноманітна сівозміна, поряд із рослинництвом активно розвивається тваринницький напрямок. Відповідно сучасне різногалузеве господарство потребує сучасної техніки найвищого класу.
МеханізаціяЯк обмежити «апетит» трактораЯк обмежити «апетит» трактора
За умови застосування господарством інтенсивної традиційної технології обробітку ґрунту, витрата пального в перерахунку на гектар зазвичай складає від 50 до 60 літрів. Левову частку цього обсягу займає оранка або ж глибоке рихлення ґрунту: від 22 до 30 л/га. Свої 5-6 літрів забирають ще дискові борони та різні культиватори. А ще закриття вологи, розкидання міндобрив, обприскування, збирання врожаю…
МеханізаціяUNIA VIS XL: Корпус у корпус UNIA VIS XL: Корпус у корпус
Попри широку популярність технологій мінімального обробітку ґрунту в Україні, полицева оранка лишається затребуваною. Надто в західних регіонах країни, у яких значні площі займають посіви кукурудзи. Хороший оборотний плуг – це саме той агрегат, що дає змогу заробити пожнивні рештки в землю, сприяючи їх швидкій мінералізації, заразом знищивши велику частину бур’янів і покращивши фітосанітарний стан поля.
Зернові технологіїЗлиття KMZ Industries і Variant Agro Build: у чому виграє аграрій?Злиття KMZ Industries і Variant Agro Build: у чому виграє аграрій?
Об’єднання затятих конкурентів доволі серйозно збурило елеваторний ринок, а саму подію в кулуарах називають ледь не угодою року. Що стоїть за таким рішенням, чим порадує оновлена компанія і чого чекати теперішнім і майбутнім клієнтам – ми дізнавалися із перших вуст.
Дата виходу7 червня 2021 року
Місяці передплатитравень-червень
Рекламодавці останнього номеру