№4-2021

У номері
МеханізаціяОлександр Ярошенко: УСЕ БУДЕ «МЗУРІ»Олександр Ярошенко: УСЕ БУДЕ «МЗУРІ»
Ви в курсі, що «мзурі» мовою суахілі означає «добре»? Така дивовижна деталь додає особливої інтонації назві бренду, що за відносно короткий час завоював чимало симпатій по всьому світу.
ЮвілейАЕРОМЕХ – 20 років успіху!АЕРОМЕХ – 20 років успіху!
Цього року компанія «Аеромех» святкує своє перше 20-річчя, відзначаючи його в статусі лідера вітчизняного ринку зерноочисного та насіннєвого обладнання.
Зернові технологіїЛіто 2021: чим живе елеваторний ринок УкраїниЛіто 2021: чим живе елеваторний ринок України
Одні намагаються подолати конкуренцію з боку колег та фермерських елеваторів, збільшуючи потужності своїх компаній, інші удосконалюють технічні можливості й напрацьовують програми лояльності для клієнтів. Так сьогодні у «високий» сезон живе елеваторний ринок України. Ми зібрали подробиці, що здаються нам найцікавішими.
Механізація«ВФК» на «АГРО-2021»: «Ще більше MASSEY FERGUSON!»«ВФК» на «АГРО-2021»: «Ще більше MASSEY FERGUSON!»
Корпорація AGCO представила в Україні довгоочікуваний універсальний трактор MF 5711 та інноваційний прес-підбирач MF 4160V RB.
МеханізаціяЛінійка мастил Total Agri – надійна та довговічна робота сільгосптехніки.Лінійка мастил Total Agri – надійна та довговічна робота сільгосптехніки.
Під час виставки «АГРО-2021» «Волинська фондова компанія» представила широкий вибір мастил та олив для всіх видів сільськогосподарської та автомобільної техніки.
Земельна реформаЗемля у жменіЗемля у жмені
1 липня цього року в Україні почав функціонувати ринок продажу земель сільськогосподарського призначення. Поки що без особливого ажіотажу – на даний час надходять фактично поодинокі повідомлення про те, що там або ж о там було куплено 10 чи 15 гектарів.
МеханізаціяВисокорентабельна комбінація від «Волинської фондової компанії»Високорентабельна комбінація від «Волинської фондової компанії»
На Дні поля «Волинь-Зерно-Продукт» «Волинська фондова компанія» представила флагманський 370-сильний трактор MF 8737 S та рулонний прес-підбирач зі змінною камерою MF 4160V RB.
Механізація«КОЛІСНИЦЯ»: як зберегти вологу для сівби озимих культур?!«КОЛІСНИЦЯ»: як зберегти вологу для сівби озимих культур?!
Осіння посівна – один із найбільш складних агротехнічних заходів у роботі аграрія. За короткий час і в точно обумовлені строки треба виконати низку завдань: закрити вологу по стерні, спровокувати проростання бур’янів та падалиці, створити умови для дружного проростання насіння й розвитку сходів озимих.
Зернові технологіїПіслязбиральне очищення зернаПіслязбиральне очищення зерна
Навіть при достатньому рівні оснащеності новітньою збиральною технікою швидкість та ритмічність жнив суттєво залежить від продуктивності післязбирального очищення зерна. Затримка очищення зерна не лише посилює загрозу його псування, але й призводить до простою технологічного автотранспорту та збиральної техніки, а відтак і до втрат врожаю на полі.
МеханізаціяРозкидач CAVALLO Zeus 32 ELT: як підвищити ефективність розкидання міндобрив.Розкидач CAVALLO Zeus 32 ELT: як підвищити ефективність розкидання міндобрив.
На Дні агротехнологій, що проводив УКАБ поблизу Борисполя, «Волинська фондова компанія» продемонструвала унікальний італійський розкидач мінеральних добрив CAVALLO Zeus 32 ELT, конструкція якого включає цілу низку запатентованих рішень.
МеханізаціяЛідери ринку! Лідери ринку!
Представлені на Дні агротехнологій УКАБ трактор MF 6713 та рулонний прес-підбирач MF 4160 V RB набувають усе більшої популярності серед клієнтів «Волинської фондової компанії». Чому?
АгробізнесПідводні камені ягідного бізнесу. Що потрібно врахувати перед тим як інвестувати в ягідну плантацію?Підводні камені ягідного бізнесу. Що потрібно врахувати перед тим як інвестувати в ягідну плантацію?
В Україні зростає зацікавленість агровиробників до вирощування різних ягідних культур: малини, смородини, аґрусу, лохини, чорноплідної горобини тощо. З одного боку, це пояснюється бажанням підвищити прибутковість у перерахунку на гектар, а з другого – прагненням аграріїв диверсифікувати бізнес та підстрахуватися на випадок ймовірного скорочення оброблюваних площ.
МеханізаціяТри причини закохатись у Massey FergusonТри причини закохатись у Massey Ferguson
На Дні поля «Битва Агротитанів-2021» «Волинська фондова компанія» представила три сучасні високоефективні машини для українських фермерів – 370-­сильний трактор MF 8737, 132-сильний трактор MF 6713 та рулонний прес-підбирач MF 4160 V RB.
Дата виходу10 серпня 2021 року
Місяці передплатилипень-серпень
Рекламодавці останнього номеру