№2-2021

У номері
МеханізаціяМіжрядний культиватор за індивідуальним замовленнямМіжрядний культиватор за індивідуальним замовленням
У середині 2018 року фірма LEMKEN анонсувала купівлю нідерландської компанії Steketee, що спеціалізується на виробництві культиваторів для міжрядного обробітку. Це рішення компанії було обумовлене зростаючим попитом на подібні агрегати в Європі, що зумовлено обмеженнями у використанні засобів захисту рослин та прагненням населення споживати екологічно чисті продукти.
Зернові технологіїКВАСОЛЯ – ПРИНЦЕСА СЕРЕД БОБОВИХКВАСОЛЯ – ПРИНЦЕСА СЕРЕД БОБОВИХ
Вирощування квасолі на великих площах для України – справа нова. Ще десять років тому виробництвом квасолі в промислових обсягах з постачанням урожаю на консервні заводи в Україні займалася лише одна агрофірма – «Зростання Агро» (Полтавська обл.). Наразі квасоля вважається однією з провідних бобових культур, і попит на зерно квасолі зростає.
Лідери ринку Компанія «Деметра» допоможе надійно зберегти й покращити якість збіжжяКомпанія «Деметра» допоможе надійно зберегти й покращити якість збіжжя
Компанія «Деметра» протягом останніх 18 років є лідером з постачання в Україну обладнання для сушіння та зберігання зернових культур від провідних світових виробників.
Зернові технологіїПоліуретанове футерування елеваторного обладнання – на що треба звернути увагуПоліуретанове футерування елеваторного обладнання – на що треба звернути увагу
Сезон ремонтних робіт на елеваторах у розпалі, бо ж треба встигнути до збирання перших зернових. Зношення самопливного обладнання – це одна з болючих проблем елеваторників. За сезон завантаження­розвантаження зерна це обладнання зношується, пошкоджується, з’являються навіть протерті дірки, через які сиплеться зерно. А це вже прямі втрати.
МеханізаціяAgrisem Maximulch S5: п’ять в одному!Agrisem Maximulch S5: п’ять в одному!
За допомогою інноваційного дисково-лапового культиватора Agrisem в Агрофірмі «Степове» вдалося істотно підвищити продуктивність та якість обробітку ґрунту.
МеханізаціяДва в одномуДва в одному
Найцікавіші рішення для внесення гранульованих міндобрив без потреби в додатковому проході техніки.
АгробізнесУ сухому залишку: що важливо знати про бізнес на сушінні плодів та овочівУ сухому залишку: що важливо знати про бізнес на сушінні плодів та овочів
Українці масово переходять від споживання традиційних картопляних чіпсів до «здорових» корисних снеків – сушених овочів, фруктів та ягід. Особливо ж зростає споживання у зимовий період та міжсезоння, коли асортимент свіжих продуктів замалий.
МеханізаціяПружинна борона UNIA AKCENT: без ґрунтової кірки та бур’янів.Пружинна борона UNIA AKCENT: без ґрунтової кірки та бур’янів.
Сьогодні для того, щоб нормально займатися богарним землеробством на півдні України, потрібно мати неабияку витримку й бути справжнім професіоналом своєї справи. А ще – обрати ефективну технологію вирощування сільгоспкультур, опираючись на сучасні дієві рішення.
МеханізаціяУ новий сезон – із чистим баком!У новий сезон – із чистим баком!
Лишень на полі зійде сніг, як туди відразу прямують обприскувачі. Перш-наперш – вносити КАС, обробляти окремі площі гліфосатом, а з появою сходів ці машини буквально не виїжджають звідти. Фунгіциди, інсектициди, страхові гербіциди, різні підживлення – і все потрібно зробити вчасно, впіймавши потрібну погоду.
Зернові технологіїФермерські елеватори переформатовують ринокФермерські елеватори переформатовують ринок
Уже кілька років поспіль на елеваторному ринку відзначають тенденцію – фермери масово будують власні зерносховища. Дрібні і середні аграрії навчилися рахувати економіку своїх підприємств і вважають за краще самотужки обробляти власне зерно й зберігати його в себе до «гарної» ціни.
Шахтна зерносушарка: як прорахувати продуктивність та інші важливі параметриШахтна зерносушарка: як прорахувати продуктивність та інші важливі параметри
«Головний годувальник» – так можна охарактеризувати зерносушарку на елеваторі: адже саме це обладнання забезпечує добру половину всього прибутку підприємства.
Не ведіться на підробкиНе ведіться на підробки
На ринку з’являються нові партії гаражних підробок сепаратора САД. Зовні підробки часто схожі на оригінал, проте не дають очікуваного результату. Як відрізнити підробку від оригіналу, пояснює Ірина Чорнобай, директор з науки компанії «Аеромех».
МеханізаціяЯкий трактор призначити на головногоЯкий трактор призначити на головного
Поняття «флагманського трактора» в кожного своє - з огляду на площі, що перебувають в обробітку та технологію обробітку ґрунту. Для когось буде достатньо МТЗ-82, а комусь на таку ж площу подавай щонайменше 160-сильну машину. Якщо ж вести мову про господарство площею понад 1500 га, там «у козирях» уже інші класи тракторів, починаючи від 280 к.с. Найчастіше це 320-, 360- і 380-сильні моделі.
МеханізаціяОбприскувачі: нові можливостіОбприскувачі: нові можливості
Посіви сільгоспкультур досягають висоти 180 см і навіть більше. Щоб зменшити пошкодження рослин конструкційними елементами обприскувачів, особливо на пізніх етапах вегетації, необхідно застосовувати висококліренсні машини.
Механізація«Я і сам знаю!»«Я і сам знаю!»
Що може бути, коли ігнорувати особливості конструкції та експлуатації нових машин та агрегатів.
Дата виходу10 квітня 2021 року
Місяці передплатиберезень-квітень
Рекламодавці останнього номеру