№2-2021

У номері
МеханізаціяAgrisem Maximulch S5: п’ять в одному!Agrisem Maximulch S5: п’ять в одному!
За допомогою інноваційного дисково-лапового культиватора Agrisem в Агрофірмі «Степове» вдалося істотно підвищити продуктивність та якість обробітку ґрунту.
АгробізнесУ сухому залишку: що важливо знати про бізнес на сушінні плодів та овочівУ сухому залишку: що важливо знати про бізнес на сушінні плодів та овочів
Українці масово переходять від споживання традиційних картопляних чіпсів до «здорових» корисних снеків – сушених овочів, фруктів та ягід. Особливо ж зростає споживання у зимовий період та міжсезоння, коли асортимент свіжих продуктів замалий.
МеханізаціяПружинна борона UNIA AKCENT: без ґрунтової кірки та бур’янів.Пружинна борона UNIA AKCENT: без ґрунтової кірки та бур’янів.
Сьогодні для того, щоб нормально займатися богарним землеробством на півдні України, потрібно мати неабияку витримку й бути справжнім професіоналом своєї справи. А ще – обрати ефективну технологію вирощування сільгоспкультур, опираючись на сучасні дієві рішення.
МеханізаціяУ новий сезон – із чистим баком!У новий сезон – із чистим баком!
Лишень на полі зійде сніг, як туди відразу прямують обприскувачі. Перш-наперш – вносити КАС, обробляти окремі площі гліфосатом, а з появою сходів ці машини буквально не виїжджають звідти. Фунгіциди, інсектициди, страхові гербіциди, різні підживлення – і все потрібно зробити вчасно, впіймавши потрібну погоду.
Зернові технологіїФермерські елеватори переформатовують ринокФермерські елеватори переформатовують ринок
Уже кілька років поспіль на елеваторному ринку відзначають тенденцію – фермери масово будують власні зерносховища. Дрібні і середні аграрії навчилися рахувати економіку своїх підприємств і вважають за краще самотужки обробляти власне зерно й зберігати його в себе до «гарної» ціни.
Шахтна зерносушарка: як прорахувати продуктивність та інші важливі параметриШахтна зерносушарка: як прорахувати продуктивність та інші важливі параметри
«Головний годувальник» – так можна охарактеризувати зерносушарку на елеваторі: адже саме це обладнання забезпечує добру половину всього прибутку підприємства.
Не ведіться на підробкиНе ведіться на підробки
На ринку з’являються нові партії гаражних підробок сепаратора САД. Зовні підробки часто схожі на оригінал, проте не дають очікуваного результату. Як відрізнити підробку від оригіналу, пояснює Ірина Чорнобай, директор з науки компанії «Аеромех».
Дата виходу10 квітня 2021 року
Місяці передплатиберезень-квітень
Рекламодавці останнього номеру